×
28 apr 2020

Update april coronavirus

Helaas zijn we genoodzaakt om onze deuren tot 20 mei (tot nader bericht) gesloten te houden.

Klik en zie de persoonlijke video boodschap Jan-Willem (directie Multifit). Voor ons team en voor jullie als gewaardeerde leden een grote tegenvaller waarbij er nog langer gevraagd wordt om te denken in oplossingen, uitdagingen en creativiteit. Net zoals we de afgelopen drie weken hebben gedaan, blijven wij met ons team hard werken aan een passend aanbod binnen de mogelijkheden die we nu hebben. Wij blijven onze passie en enthousiasme hiervoor inzetten en zijn ontzettend blij met alle geduld, betrokkenheid en support die we hebben ontvangen!

Wij hebben ervoor gezorgd dat we je de komende weken nóg beter kunnen coachen en voorzien van effectieve leuke workouts.
Check hier wat we allemaal digitaal aanbieden, speciaal voor jou!
 

 

Meer informatie

Voor meer informatie over Update april coronavirus vul onderstaand formulier in.

Privacycentrum | Copyright by Multifit Hilvarenbeek